Zvijezda 09 se prošetala Prnjavorom

Ekipa Zvijezde-09 prošetala se Prnjavorom u susretu devetog kola m:tel Prve lige Republike Srpske pobijedivši domaći Ljubić sa ubjedljivih 3:0.

Prvih 45 minuta gosti iz semberije riješili su u svoju korist minimalnim rezultatom 1:0 golom Andreja Đurića, a u nastavku su crveno-bijeli još dva puta pogodili mrežu Prnjavorčana. Učinili su to Petar orlandić i rezervista Jovan Bokić.

Ljubić – Zvijezda-09 0:3 (0:1)

Stadion: Sportski centar “Siniša Peulić” u Prnjavoru. Gledalaca: 150. Sudija: Vanja Ajder (Banjaluka). Strijelci: 0:1 Đurić (38), 0:2 Orlandić (52), 0:3 Bokić (83). Žuti kartoni: Jagodić, Subić, B. Žižak (Ljubić).
LJUBIĆ: Mitrović, Radaković, B. Žižak, Jagodić (od 88. Jugović), Džombić (od 46. Bosnić), Milanović (od 88. Grahovac), A. Žižak, Subić (od 68. Mišić), Čudić (od 68. Javorac), Vidović, Bobić.
ZVIJEZDA-09: Abdulahović, Janjić, Đurić, Resić (od 75. Mujagić), Matić (od 75. Bokić), Blažević (od 86. Stjepanović), Dujković, Milošević, Živanović, Tešić (od 10. Karvaljo-Santos), Orlandić (od 75. Apostu).