Tri titule za AK “Prnjavor”

Fantastična sezona za članove Atletskog kluba “Prnjavor” je nastavljena na Sokolcu. Juče je održano seniorsko i starije pionirsko prvenstvo Republike Srpske.

Kao po navici najuspješnija takmičarka je bila Jelena Gajić najbolja atletičarka Republike Srpske i Bosne i Hercegovine.
Jelena je postala trostruka prvakinja Republike Srpske. Pobjede i kolekciju zlatnih medalja osvojila je na 400, 800 i 1500m.
Gajićeva je sa tri titule bila i najuspješnija takmičarka na prvenstvu.

Magdalena Katana je nastavila uspješni niz i osvojila je seniorsku titulu vicešampiona Republike Srpske na 3000m.

Jovana Radulović je i ovo prvenstvo ostvarila novi lični rekord ovaj put na 1000m 3 minuta i 13 sekundi. Osvojila je takođe titulu vicešampiona i srebrnu medalju.

Seriju uspjeha sa novom titulom vicešampiona je nastavila Anamarija Radulović sa novim rekordom u bacanju kugle ovojila je drugo mjesto i srebrnu medalju.