Tri rekorda za AK “Prnjavor”

Tri medalje i tri rekorda za članove Atletskog kluba “Prnjavor”.

Prvo zvanično prvenstvo Bosne i Hercegovine na stazi u ovoj kalendarskoj godini koje je juče održano u Zenici za naše članove je proteklo vrlo uspješno.

U pionirskoj konkurenciji ponovo je blistala Jovana Radulović na 800m koja je nova vicešampionka Bosne i Hercegovine sa novim rekordom 2 minuta 32 sekunde i 59 stotinki.

Filip Radulović je na 1000m zauzeo treće mjesto i osvojio bronzanu medalju sa novim ličnim rekordom od 3 minuta 16 sekundi i 4 stotinke i dokazao da se nalazi u odličnoj formi.
Uspjeh prnjavorčana upotpunili su naši pioniri u štafeti 4x100m osvojivši drugo mjesto i srebrne medalje.
Za našu štafetu nastupali su: David Mirković, Gregor Kašić, Mihajlo Ivanović i Filip Radulović koji su oborili klupski pionirski rekord. Takođe ostali članovi našeg tima bili su na nivou dobrih rezultata.

Predaha za naše članove nema već danas ima nastup naša najbolja članica Jelena Gajić na međunarodnom atletskom mitingu u Zagrebu.