“Sokolovi” najbolji u Banja Luci

I ovaj vikend “sokolovi” nastupili su na humanitarnom džudo turniru u Banja Luci pod nazivom “Banja Luka open 2016.”, a koji je bio humanitarnog karaktera.

U ukupnom plasmanu zauzeli su prvo mjesto ispred džudo kluba “Hercegovac” iz Mostara i džudo kluba “Berkovići” iz Berkovića. Medalje za naš klub u kategoriji poletaraca osvojili su: Suvajac Luka 1 mjesto. U kategoriji mladjih pionira: Stojanović Darija 1 mjesto, Mišić Miloš 1 mjesto i Suvajac Luka 1 mjesto dok je Suvajac Zdravko zauzeo lll mjesto. U kategoriji starijih pionira Mišić Miloš zauzima 1. mjesto, Stojanovic Darija 1 mjesto, Kusić Suzana 1. mjesto, Moravac Nikola 1 mjesto i Miladić Siniša 2. mjesto.

Za najbolju pionirku proglašena je Stojanović Darija, a najbolja ekipa u ukupnom plasmanu je džudo klub ” SOKO-M”.
Sa ovim takmičenjem džudisti odlaze na zaslužen odmor do 17. jula kada “sokolovi” odlaze na džudo kamp u Trebinje, a početkom avgusta počinje džudo kamp “Mala evropa” Prnjavor 2016. godine.