Prnjavorčani na mišiće savladali KK Borac

U nedelju, 28.11.2022 godine u goste ekipi KK Mladost Bulldogs stigla je mlada ekipa KK Borac iz Banja Luke.

Gosti su poletno otvorili utakmicu i prvih 18 poena postigli iza linije 6,75, te polovinom prve četvrtine poveli sa 9 poena prednosti. Vodili su gosti većim dijelom prve četvrtine, sve dok trener Bokur nije napravio određene izmjene koje su donijele čvrstinu u odbrani te su gosti za 8 minuta postigli samo 3 poena.

Domaća ekipa je proigrala i u napadu te je povela sa 6 poena prednosti do poluvremena. U nastavku su domaći igrači zaigrali mnogo bolje u odbrani a napad je funkcionisao odlično, te je ostvarena ubjedljiva pobjeda rezultatom 82:64. Svi igrači su dobili priliku da daju svoj doprinos na terenu. Najefikasniji su bili Trivičević sa 20 i Miodanić sa 19.