Atletski klub “Prnjavor” osvaja novu medalju: David Mirković postaje šampion na trci u Bijeljini

Atletski klub “Prnjavor” može biti ponosan na svoje članove koji su nastavili seriju uspješnih nastupa na trkama. Juče su se takmičili na trci u Bijeljini gdje su ostvarili sjajne rezultate.

Posebno se istaknuo David Mirković koji je osvojio zlatnu medalju i pehar na 300 metara, postavši novi šampion u toj kategoriji. Sofija Šušak i Jovana Radulović također su sjajno trčale te su osvojile srebrne medalje i titule vicešampionki na 150m i 400m.

Mladi Luka Kalaba takođe je bio odličan te je osvojio bronzanu medalju na 200 metara. Takođe, naš klub je zastupalo i nekoliko drugih takmičara, među kojima su bili Lidija Kovačević, Jana Živković, Valentina Topić i Lazar Aćamović izjavio je za prnjavorinfo.com Željko Petrović trener AK “Prnjavor”

Čestitke članovima Atletskog kluba “Prnjavor” na izvrsnim rezultatima i nadamo se da će nastaviti ovaj niz uspješnih nastupa u budućnosti.