AK “SAN” na Prvenstvu Bosne i Hercegovine za mlađe juniore održanom u Sokolcu

Novi uspeh atletičara Atletskog kluba “San” iz Prnjavora na Prvenstvu Bosne i Hercegovine za mlađe juniore održanom u Sokolcu.

Po veoma hladnom, kišnom i vetrovitom vremenu, trci mlađih juniora na 2000 m stipl Titulu Viceprvaka Bosne i Hercegovine i srebrenu medalju osvojio je Kristijan Marić, dok je Srđan Stanišić u istoj trci zauzeo odlično četvrto mesto sa samo par sekundi zaostatka za treće plasiranim takmičarem iz Tuzle.

U trci na 300 m van konkurencije prvo i drugo mesto su osvojile Kristina Stojković i Belma Ćuran. Kristina je 300 m istrčala za 42.03, a Belma Ćuran 45.98.

Sledeći nastup atletičari atletskog kluba ” San” imaju 5. juna na 7. Atletskom mitingu Novi Grad u Sarajevu.

Zahvaljujdmo se našem Generalnom sponzoru Darjanu Đuriću i njegovoj firmi Prokop inženjering d.o.o. na sponzorstvu za gorivo za odlaske na takmičenja ove godine.