Žižak prešao preko Sutjeske!

Fudbaleri Ljubića polako, ali sigurno bježe iz opasne zone!

U meču 19. kola savladali su Sutjesku (4:1) i došli do 22. boda u sezoni.

Sasvim zaslužena i prilično ubjedljiva pobjeda prvoligaša iz prnjavora, koji je kontrolisao igru i rezultat manje – više tokom cijelog meča, izuzev kratkotrajnog perioda kada su gosti preko Dejana Mojovića izjednačili u 30. minutu na 1:1. Prethodno je Čudić doveo Ljubić u vodstvo 2:1.

Vrlo brzo prednost domaćem sastavu vraća Ćetojević, a već u 40. minutu igre bilo je 3:1, svoj prvi gol postigao je Aleksandar Žižak, a u 59. minutu i drugi, “zacementiravši” siguran trijumf Ljubića.

LJUBIĆ – SUTJESKA 4:1 (3:1)

Strijelci: 1:0 Čudić (19), 1:1 D. Mojović (30), 2:1 Ćetojević (37), 3:1 A. Žižak (40), 4:1 A. Žižak (59). Stadion: SC “Siniša Peulić”. Gledalaca: 100. Sudija: Mladen Mirić. Pomoćnici: Njegoslav Bošković i Radmilo Vuković (svi iz Bijeljine). Delegat: Predrag Jevtić (Doboj). Kontrolor: Željko Marić (Doboj). Žuti kartoni: Radaković, Jugović, Radonjić (Ljubić), D. Mojović, Stajić (Sutjeska).

Ljubić: Dabić, Radaković, Radonjić, Jagodić, Segić (od 60. Javorac), A. Žižak (od 85. Mašić), Jugović (od 73. Milanović), Subić (od 85. Mišić), Čudić (od 73. Božić), Bobić, Ćetojević.

Sutjeska: Pajević, Rašević (od 63. Okuka), N. Mojović, Mihajlović, Ateljević, Pljevaljčić (od 77. Ivanović), Danilović, Stajić, D. Mojović (od 70. Sekulić), Arbinja (od 66. Zečević), O. Mojović (od 46. Obrenović).