Željo Ljubiću spakovao četiri komada

Mlada ekipa Željezničara zasluženo je na svom terenu porazila ekipu Ljubića. Gosti su se dobro držali prvih 45 minuta. Taj deo susreta okončan je nerešenim rezultatom 1:1,a potop tima iz Prnjavora usledio je u nastavku susreta.

Dva pogotka Đorđa Jankovića i jedan Sergeja Kalabića uz gol iz prvog dela meča Nikole Jovandića doneo je siguran trijumf Željezničara.

Mrežu Alekse Stupara zatresao je Aleksandar Žižak i to je sve što su gosti mogli u ovom meču.

Željezničar ST – Ljubić 4:1 (1:1)

Banja Luka. Stadion: ‘Željezničar’. Gledalaca: 50. Sudije: Miroslav Bjelica (Trnovo), Strijelci: Nikola Jovandić 7′, , Đorđe Janković 63′, Đorđe Janković 69′, Sergej Kalabić 87′, [FK Željezničar ST (Banja Luka)]; Aleksandar Žižak 35′, [FK Ljubić (Prnjavor)]. Žuti kartoni: Andrej Bosnić 43′, Nemanja Mitrović 86′, [FK Ljubić (Prnjavor)].

Željezničar ST: Aleksa Stupar (G) , Miloš Bajić (46. Stefan Kerezović), Mihajlo Kosta , Bojan Sladojević , Đorđe Đogić , Nikola Šuput (46. Ognjen Stijaković), Nikola Ivić (58. Danilo Savatić), Đorđe Janković , Nikola Jovandić , Marko Blanuša (46. Milan Jević), Sergej Kalabić (K)

Ljubić: Nemanja Mitrović (G) , Stefan Radaković , Boris Žižak , Boris Jagodić (46. Jovan Milanović), Aleksandar Žižak (K) (58. Marko Jevtić), Dragan Jugović , Duško Subić (58. Marko Mitrović), Stefan Grahovac (58. Branimir Todorić), Dejan Javorac , Andrej Bosnić (46. Miloš Mišić), Luka Bobić.