Tri titule BiH za Prnjavor

Apsolutna dominacija Atletskog kluba “Prnjavor” na kros prvenstvima i takmičenjima. Naši članovi su od četiri ekipe osvojili tri prva mjesta i titule ekipnih prvaka Bosne i Hercegovine. Dok je četvrta ekipa morala da se zadovolji vice šampionskom titulom i drugim mjestom.

CICIBANKE su ekipne šampionke BiH na 800m u satavu: Jana Živković, Neda Radulović, Marija Jelić, Sofija Šušak i Lidija Kovačević.

PIONIRKE su takođe šampionke BiH na 2000m u sastavu: Jovana Radulović, Milica Živković i Anamarija Radulović.

PIONIRI su novi ekipni prvaci BiH takođe na 2000m u sastavu: Filip Radulović, David Mirković i Mihajlo Ivanović.

CICIBANI su postali vicešampioni BiH osvojivsi drugo mjesto na 1000m u sastavu: Gregor Kašić, Stefan i Ognjen Ivanović, Lazar Aćamović i Andrej Kašić.

ŽENSKI TIM AK “Prnjavor” u apsolutnoj konkurenciji su postale vicešampionke BiH osvojivši sveukupno drugo mjesto.

MUŠKI TIM AK “Prnjavor” osvojio je treće mjesto sveukupno u apsolutnoj konkurenciji. Članovi našeg kluba su osvojili najveći broj pehara, na Prvenstvu Republike Srpske sedam, a na Prvenstvu BiH šest.