Sokolovi osvojili dvije zlatne i jednu bronzanu medalju na 17. Međunarodnom džudo kupu “Stevan Marković”

Trojica takmičara Džudo kluba “Soko M” Prnjavor, Relja Đurđević, Luka Đurđević i Aljoša Miladinović, osvojili su dvije zlatne i jednu bronzanu medalju na 17. Međunarodnom džudo kupu “Stevan Marković” koji je odigran u Banjaluci.

Relja je osvojio zlato u kategoriji do 26 kg, Luka bronzu u kategoriji do 34 kg, a Aljoša zlato u kategoriji do 38 kg.

Ovaj turnir je jedan od jačih turnira u Bosni i Hercegovini, a ove godine je na njemu učestvovalo više od 600 takmičara iz 12 zemalja.

“Ovo je bila dobra provjera za nas prije još nekoliko jakih turnira koji nas očekuju do kraja godine”, rekao je trener Džudo kluba “Soko M” Prnjavor, Žika Milijaš za portal prnjavorinfo.com.