Sedma pobjeda u nizu – KK “Mladost Buldogs” savladala KK “Kozara” u ravnopravnoj utakmici

U drugom dijelu sezone, KK “Mladost Buldogs” nastavlja dominaciju na terenu te je u sedmom kolu upisala sedmu pobjedu protiv snažne ekipe KK “Kozara”rezultatom 84:68.

Utakmica je bila izjednačena prvih 30 minuta, ali su domaći igrači prelomili utakmicu u posljednjoj četvrtini zahvaljujući snažnoj obrani i efikasnoj tranziciji.

Najbolji strijelci utakmice bili su Tubak D. sa 26 i Blagojević Z. sa 15 poena. Blagojević je osim sjajnog učinka u napadu, pružio i izvrsnu odbranu te zabilježio veliki broj skokova i asistencija. Njegov rad i napredak u igri služe kao uzor za mlade igrače u timu. KK “Mladost Buldogs” nastavlja nizati pobjede te pokazuje izvrsnu formu u drugom dijelu sezone.