Kozara povela, Ljubiću bodovi

Nervozni komšijski dvoboj u Prnjavoru pripao je domaćem Ljubiću koji je izborio pobjedu (3:1) poslije preokreta.

Povela je Kozara u desetom minutu golom Milana Šikanjića. Nakon tog vođstva Prnjavorčani su zagospodarili terenom, pa je u 37. minutu Aleksandar Žižak izjednačio rezultat na 1:1 s kojim se otišlo na odmor. U nastavku viđene su još dvije dvije lopte u mrežu gostujućeg golmana Srđana Modića. Aleksandar Žižak je u 49. minutu, svojim drugim golom na utakmici, doveo Ljubić u vođstvo od 2:1 i taj rezultat je važio sve do drugog minuta sudijske nadoknade kada je Andrej Bosnić postavio konačnih – 3:1.

Ljubić – Kozara 3:1 (1:1)

Stadion: Sportski centar “Siniša Peulić” u Prnjavoru. Gledalaca: 30. Sudija: Nemanja Šestić (Banjaluka). Strijelci: 0:1 Šikanjić (10), 1:1 A. Žižak (37), 2:1 A. Žižak (49), 3:1 Bosnić (90+2). Žuti kartoni: A. Žižak, B. Žižak, Kovačević, trener Stanivuković (Ljubić), Šikanjić, Popović, Babić, Modić, Stojnić, Jandrić, trener Medović, fizioterapeut Todorović (Kozara).

LJUBIĆ: Mitrović, Kovačević, B. Žižak (od 46. Stupar), Jagodić, Milanović (od 72. Čudić), A. Žižak, Jugović, Bosnić, Ćetojević (od 58. Radaković), Vidović (od 72. Bobić), Mišić (od 58. Subić).

KOZARA: Modić, Blagojević (od 55. Čamdžić), Rudan (od 80. Ilić), Malbašić (od 67. Stojnić), D. Glišić, Jandrić, Babić, Šikanjić, Veljkić (od 46. Šćekić), Popović (od 46. Sadiković), Pljevaljčić.