Prnjavorčani osvojili Janju

U derbiju začelja fudbaleri Ljubića iz Prnjavora pobijedili su Podrinje u Janji rezultatom 2:1 i protivnika preskočili na prvenstvenoj tabeli.

Poveli su gosti u 52. minutu pogotkom Jovana Milanovića, prednost Ljubića udvostručio je Andrej Bosnić u 68. minutu, da bi konačan rezultat postavio Saša perić u 73. minutu postigavši jedini pogodak za Podrinje.

Stadion: PODRINJE JANJA. Gledalaca: 300. Sudije: Velimir Drinić (Modriča), Strijelci: Saša Perić 73′, [Podrinje (Janja)]; Jovan Milanović 52′, Andrej Bosnić 68′, [Ljubić (Prnjavor)]. Žuti kartoni: Nikola Pantić 17′, [Podrinje (Janja)]; Boris Žižak 43′, [Ljubić (Prnjavor)];
PODRINJE (J): Mirnes Šito (G) , Slobodan Tomić , Boris Andrić , Adel Jahić , Stefan Božić , Nikola Pantić , Vasilije Perković (K) (65. Mario Maksimović), Uroš Račanović , Saša Perić , Marko Marković (65. Marko Mitrašinović), Abdulaziz Ragipović.
LJUBIĆ: Nemanja Mitrović (G) , Stefan Radaković , Boris Žižak , Boris Jagodić , Rade Džombić , Jovan Milanović (65. Miloš Čudić), Aleksandar Žižak (K) (86. Dragan Jugović), Duško Subić (86. Stefan Grahovac), Andrej Bosnić (90. Miloš Mišić), Nemanja Vidović , Luka Bobić.