Poraz Ljubića na početku sezone: Sutjeska duboka za Prnjavorčane

U posljednjem meču subotnjeg programa premijernog kola m:tel Prve lige Republike Srpske Sutjeska je na Gradskom stadionu u Foči rezultatom 3:1 pobijedila Ljubić iz Prnjavora i startovala u novo prvenstvo sa tri boda.

Već u trećem minutu Nikola Mojović je “načeo” goste i to je bio rezultat prvog dijela, da bi ni u nastavku dejan rašević udvostručio prednost domaćina, a Pavle Bonić. Čast gostiju spasao je, u 87. minutu pogotkom iz penala Boris Jagodić.

Gradski stadion u Foči. Gledalaca: 200. Sudija: Dragan Todić (Doboj). Strijelci: 1:0 N. Mojović (3), 2:0 Rašević (59), 3:0 Bonić (75), 3:1 Jagodić (87 – penal). Žuti kartoni: Ateljević, Pljevaljčić, Subić, Vidović (Ljubić).

SUTJESKA: Pajević, Radović (od 79. Sekulić), N. Mojović (od 79. Ristović), Milutinović (od 79. O. Mojović), Mihajlović, Obrenović, Pljevaljčić, Danilović, Bonić, Ateljević, Dačević (od 46. Rašević).

LJUBIĆ: Badić, Radaković, Jagodić, A. Žižak, Subić (od 75. Jugović), Grahovac (od 67. Segić), Bosnić (od 85. Jevtić), Čudić (od 67. Javorac), Ćetojević (od 46. Milanović), Vidović , Bobić.