Pobjeda u derbiju kola

Dana 11.02.2024 u okviru Druge lige Republike Srpske ekipa KK Mladost Bulldogs dočekala je ekipu KK Hunters iz Prijedora. Ove dvije ukipe ujedno su  i dijelile vrh tabele sa ekipom Lijevča.  Otvorila je domaća ekipa utakmicu mnogo bolje i čvrstom igrom uz poene Lazića došla na prednost od 10 razlike na kraju prvog perioda. U drugoj četvrtini domaća ekipa pojačava ritam i sjajnom igrom u odbrani odlazi na poluvrijeme na plus 15. U drugom poluvremenu domaći su bolje otvorili i otišli na plus 19 ali gosti sjajnom igrom i poenima Egića dolaze do izjednačenja  u trećoj četvrtini. Mirnom igrom Preradovića i Lazića uz poene Trivičevića i Blagojevića Prnjavorčani su vratili prednost i priveli utakmicu kraju rezultatom 76:61.

KK Mladost Bulldogs 76: 61 KK Hunters Prijedor

Strijelci: Lazić 24