Oglas za posao: AUTO DE-MI

Zbog konstantnog širenja maloprodajne mreže i povećanja obima posla „AUTO DE-MI“ raspisuje oglas:

TRGOVAC (DOSTAVLJAČ)

više izvršilaca

Opis radnog mjesta:

Neposredan rad sa kupcima, obilasci po potrebi

Prodaja i naplata robe iz asortimana kompanije

Izlaganje robe i postavljanje cijena

Održavanje urednosti maloprodajnog objekta, prema standardima kompanije

Dostava robe

Saradnja sa nadređenim rukovodstvom

Posebne vještine:

Dobra organizovanost i sistematičnost u radu

Razvijanje profesionalnog odnosa prema kolegama i poslovnim saradnicima

Uslovi:

Poznavanje auto dijelova

Poznavanje rada na računaru

Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Vozačka dozvola B kategorije

Zaposlenima nudimo:

Mogućnost rada u velikoj kompaniji sa dugom tradicijom

Kontinuirano profesionalno usavršavanje i stalnu edukaciju

Rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima

Rad na puno radno vrijeme uz probni rad

Dodatne informacije na telefon 065/699-538.

Be the first to comment