Odbojkašice trijumfalno kroz Gradišku

U svom premijernom nastupu u novoj sezoni Druge lige Republike Srpske, odbojkašice prnjavroske Ukrine pobijedile su u Gradišci ekipu OK “Kozara” sa 3:1 u setovima.

Dobro su Prnjavorčanke ušle u susret gdje su prvi set riješile u svoju korist 25:20. Još jači ritam nametnule su gostujuće odbojkašice u drugom setu, kojeg su još uvjerljivije dobile 25:17. Već tada je sve slutilo da će bodovi put Prnjavora, ali se odbojkašiće Kozare nisu predavale. U trećem setu domaće igračice su zaigrale puno bolje, što je rezultovalo osvajanjem seta 25:14. Ukrina ipak nije dozvolila rezultatski preokret. U četvrtom setu Prnjavorčanke su ponovile igru iz prva dva seta, te su dosta lako i uvjerljivo slavile 25:15.

Ukrina je na najbolji mogući način započela sezonu ostvarivši gostujuću pobjedu. U sljedećem kolu Prnjavorčanke će ponovo gostovati u Gradišci, ovog puta kod ekipe OK “Servicium”.