Novi uspeh atletičara atletskog kluba “San” iz Prnjavora na Juniorskom prvenstvu BiH

Novi uspeh atletičara atletskog kluba “San” iz Prnjavora na Juniorskom prvenstvu Bosne i Hercegovine održanom 29 i 30. maja na atletskom centru “Koševo” u Sarajevu na kojem su osvojili četiri medalje. Jednu srebrenu i tri bronzane.

Srebrenu medalju osvojila je Belma Ćuran u trci na 400 m sa preponama sa novim ličnim rekordom, dok je u trci na 100 m prepone zauzela četvrto mesto.

Bronzane medalje je osvojila Kristina Stojković u trkama na 100 m, 200 m i na 400 m sa najboljim ovosezonskim rezultatima.

Ovim uspehom, atletičari Atletskog kluba “San” su povećali svoj bilans medalja ove godine na zvaničnim prvenstvima na 18, od čega je 3 zlatne, 4 srebrene i 11 bronzanih.

Sledeći nastup atletičari atletskog kluba “San” imaju već sledećeg vikenda, kada je na programu Seniorsko prvenstvo Bosne i Hercegovine u Zenici.

Ovom prilikom se još jednom zahvaljujemo našem Generalnom sponzoru Darjan Đurić i njegovoj firmi Prokop Prnjavor koji su nam omogućili odlazak na takmičenja ove godine.