Mladost ispratila Ljubić sa 5 golova u mreži

Fudbaleri prnjavoskog Ljubića gostovali su u okviru 13. kola Druge lige Republike Srpske u Donjoj Slatini, gdje su poraženi od ekipe Mladosti 5:0.

Oslabljeni neigranjem nekolicine prvotimaca, Prnjavorčani su na gostovanje otputovali sa 12 fudbalera. Sve dileme oko pobjednika Mladost je riješila u prvih 45 minuta susreta. Mrežu Ljubića načeo je Đurić u 18. minuti, pet minuta kasnije Kadić je povisio rezultat na 2:0, da bi Đurić svojim drugim pogotkom u 37. minuti povećao prednost na 3:0. U drugih 45 minuta, mreža Ljubića zatresla se još dva puta. Rezervista Ilić je u 50. minuti povisio na 4:0. Het trikom igrač utakmice Niko Đurić u 67. minuti postavio je konačnih 5:0.

Nakon 13 odigranih kola ekipa Mladosti nalazi se na visokoj 4. poziciji sa 22 osvojena bod, dok su Prnjavorčani na 13. sa 14 osvojenih bodova. Do zimske pauze ostalo je da se odigraju još dva kola. U subotu će Ljubić na svom terenu ugostiti Mineral iz Banje Vrućice, a u posljednjem jesenjem kolu gostovaće u Novom Gradu kod ekipe Slobode.