Mlađe juniorsko prvenstvo BiH

Atletičari atletskog kluba “San” iz Prnjavora ostvarili su novi uspeh i osvojili dve medalje na Mlađe juniorskom prvenstvu Bosne i Hercegovine, koje se održalo u Sokolcu 31. jula ove godine.

Tročlana ekipa atletskog kluba “San” se nalazila od 17. jula na četrnaestodnevnim pripremama u Sokolcu, na kraju kojih se održalo ovo takmičenje.

U trci mladjih juniora na 2000 m stipl čez, Kristijan Marić je osvojio zlatnu medalju i Titulu mlađejuniorskog prvaka Bosne i Hercegovine.

Kristina Stojković je u trci mlađih juniorki na 400 m osvojila bronzanu medalju.

Ovom prilikom se zahvaljujemo našem generalnom sponzoru Darjanu Đuriću i njegovoj firmi Prokop inženjering d.o.o. Prnjavor za pomoć u odlasku na takmičenje.

Posebno se zahvaljujemo Ministarstvu porodice omladine i Sporta, kao i našem bivšem predsedniku kluba Jovici Bojiću, koji su nam omogućili da po prvi put od osnivanja kluba odemo na pripreme.

Sledeći nastup atletičari Atletskog kluba “San” iz Prnjavora imaju 7. avgusta u Banja Luci kada se održava Mlađejuniorsko prvenstvo Republike Srpske.