Ljubić sačuvao bodove

Dobru i neizvjesnu utakmicu vidjeli su navijači u Prnjavoru. Domaćin je u ovom susretu bio siguran, a Aleksandar Žižak raspoložen za igru. On je sa svoja dva gola doveo Ljubić pred vrata trijumfa.

Ponadali su se gosti nakon gola Sretena Miloševića u 66. minuti da mogu do poravnanja, ali ih je u tome spriječio Danko Segić. On je u 81. minuti povećao prednost Ljubića na 3:1, da bi u samom finišu Filip Blagojević postigao i drugi gol za Drinu,. Ali do preokreta tim iz Zvornika nije mogao.

Ljubić – Drina 3:2 (2:0)

Prnjavor. Stadion: Borac. Gledalaca: 100. Sudije: Bojan Panić (Prijedor), Strijelci: Aleksandar Žižak 12′, Aleksandar Žižak 39′, Danko Segić 81′, [FK Ljubić (Prnjavor)]; Sreten Milošević 66′, Filip Blagojević 90′, [FK Drina (Zvornik)]. Žuti kartoni: Danko Segić 81′, [FK Ljubić (Prnjavor)]; Jovo Beatović 25′, Radovan Vasić 82′, Stefan Knežević 85′, [FK Drina (Zvornik)];

Ljubić: Nemanja Mitrović (G) , Stefan Radaković , Boris Žižak , Boris Jagodić , Jovan Milanović (62. Dejan Javorac), Aleksandar Žižak (K) (88. Stefan Grahovac), Duško Subić , Andrej Bosnić (77. Dragan Jugović), Miloš Čudić (62. Danko Segić), Stefan Ćetojević (88. Branimir Todorić), Luka Bobić

Drina: Branislav Ružić (G) , Stefan Knežević , Borisav Erić , Danijel Ćulum (K) , Nikola Mazić , Radovan Vasić , Novica Marković (60. Nezir Alić), Dimitrije Tvrdišić (31. Filip Blagojević), Nikola Stanišić , Jovo Beatović (79. Aleksa Marić), Budimir Šarčević (46. Sreten Milošević)