Ljubić nemoćan u Trnu

Fudbaleri Ljubića poraženi su danas u okviru 2. kola Druge lige Republike Srpske od trnske Sloge 3:0.

Prvih 15-ak minuta igralo se između dva kaznena prostora, a domaći su do prednosti stigli u 18. minuti. Nakon dosuđenog slobodnog udarca, radost domaćim donosi Paripović koji pogađa za 1:0. Sedam minuta kasnije, Sloga je udvostručila prednost. Agilni Arežina prihvata loptu na vrhu kaznenog prostora, te preciznim udarcem pogađa donji desni ugao nemoćnog Radulovića.

Sve vrijedno pomena u drugih 45 minuta viđeno je u finišu. Prvo je Arežina propustio izglednu priliku u 78. minuti, kada se istakao čuvar mreže gostiju. U 82. minuti smušenost odbrane Ljubića iskoristio je rezervista Surtov, koji postavlja konačnih 3:0.

U narednom kolu ekipa Ljubića će u subotu (26.08.) na domaćem terenu ugostiti Proleter iz Teslića.