Laktašani pali u Prnjavoru

Fudbaleri Laktaša Admiral bet nastavili su loFudbaleri Laktaša Admiral bet nastavili su sa lošim partijama ovog proljeća jer su danas poraženi u komšijskom Prnjavoru protiv „davljenika“ Ljubića koji je slavio pobjedu – 3:1.

Poveli su domaći golom Andreja Bosnića iz penala u 29. minutu, a do kraja prvog dijela izjednačio je Milan Šikanjić u 42. minutu i tim rezultatom se otišlo na odmor. U nastavku je prvo Miloš mišić i 56. minutu ponovo doveo u vođstvo Prnjavorčane, a konačan rezultat svojim drugim golom na utakmici postavio je Bosnić u 85. minutu.

Ljubić – Laktaši Admiral bet 3:1 (1:1)

Stadion: Sportski centar „Siniša Peulić“ u Prnjavoru. Gledalaca: 200. Sudija: Vojislav Vuković (Brčko). Strijelci: 1:0 Bosnić (29 – penal), 1:1 Šikanjić (42), 2:1 Mišić (56), 3:1 Bosnić (85). Žuti kartoni: Keleman, Turanjanin, Ostojić, Milojević (Laktaši Admiral bet).

LJUBIĆ: A. Stupar, Radaković, Mišić (od 86. Grahovac), Milanović, A. Žižak, Jugović, Subić (od 53. Stamenković), Banjac, Bosnić (od 87. Vasić), M. Stupar, Vidović.

LAKTAŠI ADMIRAL BET: Knežević, Milić, Ćebić (od 73. Bosančić), Šikanjić, Škorić (od 79. Petrović), Milojević, Ostojić (od 46. Babić), Gavrić (od 61. Ivanović), Turanjanin, Keleman (od 73. Nikolić), Dojčinović.

SportDCšim partijama ovog proljeća jer su danas poraženi u komšijskom Prnjavoru protiv „davljenika“ Ljubića koji je slavio pobjedu – 3:1.

Poveli su domaći golom Andreja Bosnića iz penala u 29. minutu, a do kraja prvog dijela izjednačio je u 42. minutu i tim rezultatom se otišlo na odmor. U nastavku je prvo Miloš mišić i 56. minutu ponovo doveo u vođstvo Prnjavorčane, a konačan rezultat svojim drugim golom na utakmici postavio je Bosnić u 85. minutu.