Košarkaška nedelja u Prnjavoru VIDEO

U izuzetnom ambijentu u okviru Druge lige Republike Srpske ekipa KK Mladost Bulldogs dočekala je izuzetno kvalitetnu ekipu KK Basket 2000 iz Banja Luke. Otvorili su gosti poletno utakmicu i poveli sa 7 razlike nakon čega se budi domaća ekipa i preuzima inicijativu.

Do poluvremena su se ekipe smjenjivali u vođstvu ali je poluvrijeme završeno neriješenim rezultatom, 33:33. Drugo poluvrijeme bolje otvara domaća ekipa ali gosti ne posustaju i pogađaju teške šuteve čime održavaju rezultatski priključak.

Ključni momenti se dešavaju u posljednjih pet minuta utakmice kada domaća ekipa sjajnom odbranom, igrom u tranziciji te dominacijom pod košem odlazi na dvocifrenu razliku i privodi utakmicu kraju.

Sjajna atmosfera viđena je u dvorani OŠ Nikola Tesla gdje je sala bila uveliko popunjena, a nada ostaje da će se takvo raspoloženje održati i na budućim utakmicama.

KK Mladost Bulldogs 73:59 KK Basket 2000