Konkurs za posao dostavljača – PJ Prnjavor

Vozač/dostavljač (M/Ž)

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Dinamičnost i predanost poslu
  • Sklonost ka usluživanju kupaca
  • Komunikativnost i ljubaznost

Opis posla:

  • Dostava robe kupcima u skladu sa dogovorenim turama i planiranim vremenom isporuke
  • Kvalitativna i kvantitativna kontrola robe pri preuzimanju i isporuci robe kupcima
  • Preuzimanje robe za povrat i dopremanje iste
  • Vođenje evidencije putnih naloga za vozilo
  • Briga o tehničkoj ispravnosti i održavanju vozila
  • Druge operativne aktivnosti u svom djelokrugu rada

Lokacija: Prnjavor
Broj pozicija: 1
Datum objave: 25.1.2024.
Datum isteka oglasa:  5.2.2024.

SiM Impex nudi:

  • Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani
  • Internacionalno korporativno radno okruženje
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Prijatan i podsticajan radni ambijent
  • Usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja.

Kontaktiraćemo kandidate koji uđu u uži izbor, a podaci ostalih kandidata ostaće u našoj bazi potencijalnih kandidata za posao.

Prijave za konkurs slati na posao@simimpex.com

Be the first to comment