KK “Mladost Bulldogs” ostvarila pobjedu protiv KK “Mladost” u uzbudljivoj košarkaškoj utakmici

Uzbudljiva košarkaška utakmica odigrana je sinoć u Mrkonjić Gradu u okviru Druge košarkaške lige Republike Srpske.

Ekipa KK “Mladost Bulldogs” gostovala je kod domaće ekipe KK “Mladost”, a nakon izjednačenog prvog poluvremena, gosti su uspjeli stvoriti prednost u trećoj četvrtini zahvaljujući ubojitom šutu iz daljine. Na kraju su slavili rezultatom 70:84.

Najbolji strijelac utakmice bio je igrač KK “Mladost Bulldogs”, Tubak D., koji je postigao čak 28 poena. Todorović je takođe bio ključan za gostujuću pobjedu s 14 poena i nekoliko važnih trica.

Uprkos porazu, domaća ekipa pokazala je upornost i borbenost tokom čitave utakmice, ali gosti su bili prejaki za njih u završnici.

Čestitke KK “Mladost Bulldogs” na zasluženoj pobjedi, a domaćoj ekipi želimo puno sreće u sljedećim utakmicama.