Grumić šampion Srpske

Na gradskom stadionu u Banja Luci održano je mlađe juniorsko prvenstvo Republike Srpske. Svoju dominaciju je dokazao Damjan Grumić član Atletskog kluba “Prnjavor” poslije tri titule prvaka Bosne i Hercegovine u ovoj godini dodao je i zlatnu medalju i postao prvak Republike Srpske na 1500m.

Pored Damjana bronzanu medalju na 2000m osvojila je naša članica Katarina Čubrilo sa novim ličnim rekordom. Odličan nastup i mladih nada prnjavorske atletike koji su bili na pragu osvajanja medalja u konkurenciji i pet godina starijih od njih.

Jovana Radulović je sa fantastičnih 2:37 na 800m zauzela četvrto mjesto. Četvrta mjesta na 300m zauzeli su Anamarija Radulović i Mihajlo Ivanović i ženska štafeta našeg kluba.

Dobar nastup i Milice Živković na 800m. Narednog vikenda najbolji atletičar Prnjavora Damjan Grumić sa normom putuje na mlađe juniorsko prvenstvo Balkana .