Goleada u Prnjavoru i slavlje Ljubića

U goleadi na stadionu Sportskog centra “Siniša Peulić” u Prnjavoru Ljubić je s rezultatom 6:3 savladao banjalučki Željezničar u utakmici u kojoj nije bilo žutih kartona.

Zanimljivo je da su za Prnjavorčane po dva pogotka postigla triu fudbalera: Aleksandar Žižak, Andrej Bosnić i Marko Mitrović, dok su golove za goste dali trojica Nikola: Ivić, Šušut i Jovandić. Bio je ovo duel prvoligaša iz sredine tabele koji ne trebaju mnogo da brinu oko opstanka u prvoligaškoj konkurenciji Republike Srpske.

Ljubić – Željezničar (BL) 6:3 (3:0)

Stadion: Sportski centar “Siniša Peulić” u Prenjavoru. Gledalaca: 100. Sudija: Slaviša Mazić (Vlasenica). Strijelci: A. Žižak u 2. i 60, Bosnić u 42. i 79. (iz penala), Mitrović u 45. i 47. minutu za Ljubić, a Ivić u 50, Šuput u 53. i Jovandić u 59. minutu za Željezničar (BL). Žuti kartoni:

LJUBIĆ: Živković, Radaković (od 46. Kovačević), B. Žižak, Milanović, A. Žižak, Mišić, Grahovac (od 46. Šumar), Mitrović, Bosnić, Stupar, Vidović (od 46. Ćetojević).

ŽELJEZNIČAR (BL): Tamidžija, Jagodić, Ivić, Šuput, Jovandić, Trivunović, Gajić, Kalabić, Ratković, Majkić (od 72. Simić), Skenderović (od 46. M. Stupar).