Fantastičan uspjeh prnjavorskih atletičara iz AK “SAN”

Na Prvenstvu Bosne i Hercegovine u dvorani održanom u Sarajevu i Zenici, atletičari atletskog kluba San iz Prnjavora ostvarili su fantastičan uspjeh osvojivši pet medalja, tri srebrene i dvije bronzane.

Srebrene medalje i Titule viceprvaka Bosne i Hercegovine za juniorke osvojili su Kristina Stojković u skoku u vis i u bacanju kugle i Belma Ćuran u trci na 60 m prepone.

Bronzane medalje su osvojili Belma Ćuran u skoku u dalj za juniorke i Kristijan Marić u bacanju kugle za mlađe juniore.

Uz mnoštvo ličnih rekorda i tri četvrta mesta ovo je bio izuzetno dobar nastup atletičara atletskog kluba San na prvom ovogodišnjem zvaničnom prvenstvu Bosne i Hercegovine.

Naredni nastup je 19. i 20. februara kada je na redu Dvoransko prvenstvo Bosne i Hercegovine za mlađe kategorije.

Ovom prilikom se zahvaljujdmo našem generalnom sponzoru Darjanu Đuriću i njegovoj firmi Prokop inženjering d.o.o. koji su nam i ove godine sponzori za odlaske na takmičenja.