Derbi 11. kola pripao Prnjavorčanima

U okviru 11. kola druge lige Republike Srpske ekipa KK Mladost Bulldogs je dočekala drugoplasiranu ekipu KK Lijevča koja je do sad imala samo jedan poraz u prvenstvu.

Viđena je fizički izuzetno zahtjevna utakmica od početka do samog kraja. Držala je prnjavorska ekipa prednost tokom prvog poluvremena porednost ali gosti u samom finišu stižu do prednosti od jednog poena.

Marić je vukao ekipu u napadu u tom periodu uz podršku Trivičevića. U drugom poluvremenu zaigrala je nasa ekipa još agresivniju odbranu i uz seriju Jankovića odlijepila se na 8 poena kojih je uspjela zadržati do kraja. Jugović i Kolobarić su nametnuli agresivnost u odbrani kojoj su se priključili ostali, Miodanić je trojkom iz ugla možda i prelomio utakmicu a posebno treba pohvaliti kadete, Trivičevića, Preradoviće, Jankovića koji su odigrali izuetno zrelo. Naša ekipa je sada na skoru 6:5.

Konačan rezultat: KK Mladost Bulldogs 77 :67 KK Lijevče