Četiri medalje za AK SAN u Brčkom

Na 1. Polumaratonu “Brčko 2022”, koji je ujedno bio i Prvenstvo Bosne i Hercegovine i Republike Srpske u polumaratonu, atletičari Atletskog kluba “San” iz Prnjavora ponovo su ostvarili odličan uspjeh i osvojili četiri medalje. Dvije zlatne, jednu srebrenu i jednu bronzanu.

Belma Ćuran je u trci polumaratona na 21 km osvojila prvo mjesto u kategoriji juniorki, kao i prvo mjesto u kategoriji juniorki iz Bosne i Hercegovine, dok je Kristijan Marić osvojio drugo mesto takođe u kategoriji juniora.

Kristina Stojković je u trci na 5 km koja je održana u sklopu polumaratona osvojila treće mesto u kategoriji juniorki.

Ovom prilikom se zahvaljujemo našem Generalnom sponzoru Darjanu Đuriću i njegovoj firmi Prokop inženjering d.o.o. koji nam obezbjeđuju gorivo za odlaske na takm ičenja