BULLDOGS-i bolji od Partizana

U srijedu naveče 08.06.2016. godine u sali O.Š. ”NikolaTesla” juniori OKK ”Prnjavor” igrali s još jednu utakmicu razvojne lige. U goste Bulldogs-ima je došao KK ”Partizan” iz Banja Luke.

Utakmica u kojoj je viđeno dosta lijepih poteza i izuzetno kvalitetna odbrana OKK ”Prnjavor” dovela je do toga da je pobijednik bio poznat već na startu druge četvrtine. U prvoj četvrtini gosti su bili u zaostatku 4 poena zahvaljujući nekim pogođenim šutevima sa distance ali su Bulldogsi od druge četvrtine ipak bili vladari na terenu i bez problema završli meč ubjedljivom razlikom 94-66. Juniori OKK ”Prnjavor” nastupili su sa 11 igrača i svi su se upisali u listu strijelaca.

OKK ”Prnjavor” 94 – 66 KK ”Partizan” BL
21-17; 20-13; 24-16; 29-20.

Strijelci za OKK ”Prnjavor” – Bulldogs : Stakić 20, Petrović 15, Kalabić 14, Đukarić 14, Selimović 9, Sarić 9, Preradović 4, Segić 3, Jokić 2, Kolobarić 2 i Ćuran 2.

Uprava OKK ”Prnjavor” – Bulldogs se ovim putem zahvaljuje publici na pruženoj podršci i koristi priliku da pozove sve ljubitelje košarke da posjete ”Međunarodni turnir za pionire” koji se održava 12.06.2016. godine u Prnjavoru. Organizator turnira je OKK ”Prnjavor” u saradnji sa Savezom srpske dijaspore slovnije. Turnir je za dječake rođene 2003. godine i mlađe a pored domaćina nastupaju još i : KK ”Štrmac” (Hrvatska), KK ”Čelarevo” (Srbija), KK ”WBS” (Teslić), KK ”Findo” (Doboj), i KK ”TopBasket” (Nova Topola).

Turnir počinje u nedelju 12.06.2016. godine u 10h i održava se u sali O.Š. ”Nikola Tesla”.

Dođite i podržite mlade nade prnjavorske košarke.